tr_TR
en
off
Mobile View
Desktop View
Mega Holdings
 
 
 
 

Başlıklar :

 
 

Ne Zaman Nerede
​Kurulmuştur?

Mega'yı Kim Yönetir?   
Mega, dünyaca ünlü network uzmanı, mükemmel bir matematikçi ve aynı zamanda deha bir akıl hocası olan işadamı Michael Cheng yönetimi altındaki Yönetim Kurulu tarafından idare edilir.

Yasallık

Mega iş konsepti yasalarla tam bir uyum içerisinde midir? 
Mega Hong Kong'da kurulmuştur ve halen orada merkezi bulunmaktadır. Mega, ayrıca BAE'de(Dubai) kurulu olan ve internet aracılığıyla işlerini yürüten uluslar arası bir şirkettir. Dubai'de banka hesabı olup müşteriler ürünlerini, hizmetlerini direk Mega'dan satın alırlar. Website kurucu, hosting servisleri, ürünlerini satın almak ve bu servisleri online kullanmak tamamiyle yasaldır.

Mega için satış yapan müşteri bunun için kâr alır. Tıpkı yüz yüze pazarlamada olduğu gibi. Ürünler ve hizmetler diğer şirketler tarafından aynı özellikteki ürünlere nazaran oldukça uygun fiyatlara sahiptir. Mega Müşteri Ödül programına katılmak için ek bir ücret yoktur. Satış yapan müşterilere komisyon ödenmektedir.


Mega çalışmalarına ilk olarak kurucumuz Michael Cheng tarafından 15 Haziran 1999'da Hong Kong'da başlamıştır. Mega Holdings Ltd. 20 Ekim 2004'te Malezya'daki Labuan Finansal Hizmetler Merkezi'ne dahil oldu.

Vergi Ödemekten Kim Sorumludur?

Müşterilerimiz ülkelerindeki vergi yasalarına göre vergilerini ödemekle sorumludurlar.

1044
 
 
 
 

Kazanç

Kişisel Gelişim

Başarı

Takım Çalışması

mega holding, mega holding hakkında, mega grup bilişim, mega holding bilgi, mega holding sahibi
Mega Holding Hakkında Bilgilere Erişebilirsiniz. Mega Holding Network Marketing Dünyasını Birleştirir NM Kazanç Sistemi

​© Copyright 2016 - 2017    Mega Holdings