mega holdings ecd builder

Merhaba Değerli okuyucular,  yeni bir yazıyla yine bizi okumaktasınız. Bu yazımız da Mega Holdings  web siteleri gerçekten pahalı mıdır ?  Söyleminden bahsedeceğiz.

Önceki yazılarımızda Mega Holdings’in dünyadaki 3  ticari gücü birleştirerek kendi ticari vizyonunu belirlediğini ifade etmiştik. Bu ticari güçler, internet, web sitesi ve network marketing’tir.  İnternet platformu web sitesiyle can bulur, bugün internette ki her sayfada tıkladığımız şeyler birer web sitesidir. Yani milyonlarca web sitesi, web sayfası mevcut. Mega holdings neler yaptı ? Mega holdings insanların kendi web sitelerini kurmalarını sağladı. Normal şartlarda bir kişinin kendi web sitesini kurması için web tasarım derslerini, eğitimini alması gerekiyor.

Ortalama 1-2 ay kurs görmesi gerekiyor. Ancak Mega Holdings’den alacağız  web siteleri çok kolay bir dizayn motoru ile 2-3 günlük teorik ve pratik eğitimlerle kendi web sitelerinizi çok kolay bir şekilde dizayn edebilirsiniz.

Mega Holdings insanların kendi web sitelerini kurma özgürlüğü sağlıyor, dışarıdan ücretli alacağınız bir hizmeti Mega Holdings size ücretsiz sağlıyor.  Basit anlamda kendi web sitelerini kurmanızı, dizayn etmenizi ve geliştirmenizi sağlıyor.

Bu hizmetleri dışardan aldığınız da parça parça alırsınız, ve alacağınız hizmetler neticesinde fiyatların bizim fiyatlarımızın çok üzerinde olur.  Örneğin domaini 30-40  TL’ye alırsınız ancak  bir tema için sizden 300-500 TL isterler, ( Mega Holdings de yüzlerce tema ücretsizdir.), buna mail hizmeti, teknik destek, eğitim, vs eklendiğinde fiyat bizim fiyatımın 3-4 katı olur. Bu anlamda bizim web sitelerimiz daha pahalı değil daha kaliteli, çünkü kalite hiçbir zaman  ucuz değildir.